Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek...a zjistila jsem, že tohle opravdu není moje parketa. Že mě víc baví život žít, než o něm psát.

Ale že mi to trvalo...:-)

Navíc, kde na to brát pořád čas? Myslela jsem, že mi blog  pomůže vyplnit některé moje „sdílecí“ potřeby, ale není to ono. Psaní mi nikdy nešlo, a teď jsem si to jenom potvrdila. Ono napsat něco smysluplného, aby to mělo význam i pro někoho jiného, než pro mě (když už je to veřejné), není nic jednoduchého, tak proč se namáhat, když mi to není shůry dáno:-)

Budu si dál brouzdat životem a pokračovat v tom, co už mám rozdělané a co nějaký smysl. A co mi jde. Pokud vás nadále zajímá, co je u nás nového, tak se zastavte na kafe, já vám to mileráda povím. Povídání mi jde totiž mnohem líp než psaní.

Původně jsem chtěla zakázat komentáře, aby to nevypadalo, že se chci nechat přemlouvat (opravdu nechci), ale protože jsem člověk kontaktní (kdo mě zná, ví), tak pro komentáře prostor nechávám a písněte mi něco pěkného, plís – pozdrav, vzkaz, básničku (:-), Slovo, cokoliv. Dík! s.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

to dave

(mrozkulka, 13. 6. 2007 9:22)

Davi, jestli ty jsi zoufalec, tak už teda nevím, kdo není...:-)))
Minule jsem ti napsala hned tři komentáře k jednom článku, dobrý, ne? :D

zkonci to

(dave, 11. 6. 2007 21:27)

Ahoj Silvi, mas vetsi navstevnost, nez ja, tak rychle konci a posli ctenare ke me, hehe.

Akurat bych te chtel poprosit, jestli bys mi tam obcas neco nenapsala, bo ja sem zoufalec...

čao

(mrozkulka, 31. 5. 2007 13:28)

sabi: Nezavírám to úplně, třeba semo tamo něco ještě přihodím, ale jen když to bude opravdu stát za to:-))) A jinak, kafe to jistí, ne?

Jana: Jani, zas tolik času mi tento blog nevzal, napsat krátký příspěvek jsem spíš považovala za relax. Jen prostě nejsem přesvědčena, že má zrovna v mém případě nějaký smysl psát o tom, co zrovna prožívám. A koho to opravdu zajímá, tak s tím to proberu u toho kafe...:-)))

A jinak díky za komentáře, pište dál, číst vaše komentáře je zajímavější než moje příspěvky...:-)))

jupiii

(Jana Č., 31. 5. 2007 9:06)

Silvi, plně Tě podporuji ve Tvém rozhodnutí. Teď budeš mít více času na rodinu, přátele, Boha a to jsou důležitější vztahy, než vztah s "celým světem". Těším se až se uvidíme:)

Já se asi rozbrečím

(Saba, 31. 5. 2007 7:59)

Jak neumím psát? co neumím psát???
Nechci přemlouvat nebo prázdně lichotit, ale mě se tvůj blog líbí. Vždyť jsi moje (nejen) blogový vzor, inspirace...
Silvi, nekonči úplně, prosím.
Za pár dnů se třeba stane něco co budeš chtít říct celému světu! A tady je možnost!
:-)
Hezké dny.

:-D

(mrozkulka, 30. 5. 2007 23:41)

Díky, jsem se fakt zasmála...:-)))

Je to přece Tvoje věc

(Zuzanka, 30. 5. 2007 18:02)

Já si to teda ráda četla,moc.Přemlouvat tě nebudu,já na psaní nejsem a navíc neumím pořádně pravopis,ale to všichni ví.Taky si s Tebou radši sednu u kafe nebo čehokoli jiného nebo prostě jen tak...Jinak náhodou jsi to měla napsané vše moc krásně,četlo se to moc príma,ale pokec je pokec.Tak už te´d se na něj těším a jsem zvědavá,co zase nového.Tak páček...
A tady máš básničku,recituje ji vedle náš Matýsek...
Šel zahradník do zahrady s motikou,vykopal tam rozmarýnu velikou.Nebyla to rozmarýna,byl to křen,vyhodil ho zahradníček ven.
No ,ona je to spíše písnička,ale Matýsek ji zpívá opravdu krásně,i když už asi podesáté,tak i pro Tebe.Takže Vám všem ahoj...